/Lesrooster

Lesrooster

 

LESROOSTER SEIZOEN 2018-2019
 MAANDAG  TIJDSTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
 09:30  HipNthigh  Ivan
 10:00  Latin Fitness Workout  (Zumba)  Laila
 15:45  Streetdance 6-7 jr.  Amy  Street4Boys 6-8 jr.  Ivan
 16:45  Streetdance 8-9 jr.  Amy  Street4Boys 9-11 jr  Ivan
 17:00
 17:45  Hiphop-Streetdance  15-17 jr.  Ivan
 18:00
 18.45  Hiphop 13-15 jr. Gev.  Daniek
 19:50  Dancehall 15-17 jr. VOL  Daniek
 20:00  Kickfit  Ivan
 DINSDAG  TIJDSTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
 09:00  Kickfit  Ivan
 16:00  Streetdance 10-12 jr.  Miriam
 17:00  Demoteam/Selectie  Training  Miriam
 18:00  Modern 13-15 Jr.  Miriam
 19:00  Hiphop/Streetdance  16+  Miriam
 19:15  Steps Gevorderd  Ivan
 20:00   Modern 16/18+  Miriam
 20:15  Streetdance 30+  Beginners  Ivan
 WOENSDAG  TIJDSTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
   09:00  Peuterdans  Amy
 09:30  HipNthigh  Ivan
 10.00  Latin Fitness Workout  (Zumba)  Ivan
 14:00  KidsDance 4-5 jaar  Amy
 14:45  Streetdance 6-7 jr.  Miriam
 15:00  Streetdance 6-7 jr.  Amy
 15:45  Streetdance 8-9 jr.  Miriam
 16:00  Streetdance 8-9 jr.  Amy
 16.45  Streetance 10-12 jr.  Ivan &  Cee-Jay
 17:00  Streetdance 10-12 jr.  Amy
 17:45  Hiphop/Streetdance  13-15 jr.  Ivan &  Cee-Jay
 18:00  Modern 10-12 jr.  Amy
 19:00  Heels 16+/18+  Shayenne
 20:00  Kickfit  Ivan
 20:00  Dancehall 16+/18+  Shayenne
 21:00  Streetdance Volw.  (Gemidd.Gevord)  Ivan
 DONDERDAG  TIJSDTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
 09:00  Steps  beg./gemiddeld  Ivan
 15:30  KidsDance 4-5 jr.  Amy
 16:00  Streetdance 8-9 jr.  Daniek  Streetdance 6-7 jr.  Amy
 17:00  Hiphop/Streetdance  10-12 jr.  Daniek  Hiphop/Streetdance 10-  12 jr. Gev!  Miriam
 18:00  Hiphop/Streetdance  13-15 jr.  Daniek
 18:15  Hiphop/Streetdance 13-  15 jr. Gev!  Cedella
 19:15  Hiphop/Streetdance  16+  Gev!  Cedella
 19:30  Steps Gemiddeld  Ivan
 20:15  Hiphop/Streetdance  18+  Gev!  Cedella
 VRIJDAG  TIJDSTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
 09:00  Kickfit  Ivan
 15:45  Streetdance 8-9 jr.  Miriam
 16:15  LadyHiphop/Dancehall  9-10 jr.  Daniek
 16:45  Streetdance 10-12 jr.  Miriam VOL
 17:15  LadyHiphop/Dancehall  11-12 jr.  Daniek
 17:45  Streetdance 13-15 jr.  Miriam VOL
 18:45  Dancehall 13-15 jr,  Daniek VOL
 ZATERDAG  TIJDSTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
 09:15  Kleuterdans 4-5 jr  Miriam
 10:00  Jazz Ballet 6-9 jr.  Miriam
 11:00  Modern 8-10 jr.  Miriam
 Download onze app voor meer info over de lessen en informatie over onze docenten.
 Ga hiervoor naar de “App Store” voor de IOS versie en “Google Play Store” voor Android.