/Lesrooster

Lesrooster

 LESROOSTER SEIZOEN 2019-2020
 MAANDAG  TIJDSTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
 10:00  Latin Fitness Dance (Zumba)  Laila VOL
 15:00  Streetdance 6-7 jr.  Amy
 16:00  Streetdance 8-9 jr.  Amy VOL  Street4Boys 6-9 jr.  Ivan
 17:00  Streetdance 10-12 jr.  Amy
 17:10  Aerial Hoop 10+  Ivana
 18.00  Streetdance 15-17 jr. VOL  Daniek
 18:10  Aerial Hoop 14+  Ivana
 19:00  Dancehall 15-17 jr.VOL
 20:00  Kickfit  Ivan  Hiphop 15-17 jr. Gev.  Daniek
 DINSDAG  TIJDSTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
 09:00  Kickfit  Ivan
 16:00  Streetdance 10-12 jr.  Miriam
 17:00  Modern 13-15 jr.  Miriam
 18:00  Modern 13-15 Jr.  Miriam
 19:00  Hiphop/Streetdance  16+  Miriam
 19:15  Steps Gevorderd  Ivan
 20:00
 20:15  Streetdance 30+  Beginners  Ivan  Modern 16/18+ VOL  Miriam
 WOENSDAG  TIJDSTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
   09:00  Peuterdans  Amy
 09:30  HipNthigh  Ivan
 10.00  Latin Fitness Workout  (Zumba)  Ivan
 14:45  Streetdance 6-7 jr.  Romy
 15:00  KidsDance 4-5 jaar VOL  Amy
 15:45  Streetdance 10-12 jr.  Romy
 16:00  Streetdance 6-7 jr. VOL  Amy
 16:45  Streetdance 10-12 jr. VOL  Romy &  Cee-Jay
 17.00  Streetdance 8-9 jr.  Amy
 17:45  Hiphop/Streetdance  13-15 jr.  Cee-Jay
 18:00  Modern 10-12 jr. VOL  Amy
 18:45  Hiphop/Streetdance  13-15 jr. Half-Gev.   Cee-Jay
 19:00  Heels 16+/18+  Aimée
 20:00  Kickfit  Ivan  Dancehall 16+/18+  Aimée
 21:00  Streetdance Volw.  (Gemidd.Gevord)  Ivan
 DONDERDAG  TIJSDTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
 09:00  Peuterdans (Nieuw!)  Amy
 15:30  KidsDance 4-5 jr.  Amy
 16:00  Streetdance 8-9 jr. VOL
 16:15  Daniek  Streetdance 6-7 jr. VOL  Amy
 17:00  Hiphop/Streetdance  10-12 jr. VOL  Daniek  Hiphop/Streetdance 10-  12 jr. Gev!  Miriam
 18:00  Hiphop/Streetdance  13-15 jr.  Daniek
 18:15  Hiphop/Streetdance 13-  15 jr. Gev!  Miriam
 19:30  Steps Gemiddeld  Ivan  Hiphop/Streetdance  16+/18+  Gev!  Miriam
 VRIJDAG  TIJDSTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
 09:00  Kickfit  Ivan
 15:45  Streetdance 8-9 jr.  Miriam
 16:00  LadyHiphop/Dancehall  9-10 jr.  Daniek
 16:45  Streetdance 10-12 jr. VOL  Miriam
 17:00  LadyHiphop/Dancehall  11-12 jr.  Daniek
 17:45  Streetdance 13-15 jr.  Miriam
 18:00  Dancehall 13-15 jr. VOL  Daniek
 19:00  Dancehall 13-15 jr.   Daniek
 ZATERDAG  TIJDSTIP  LESTYPE – ZAAL 1  DOCENT  LESTYPE – ZAAL 2  DOCENT
 09:15  KidsDance 4-5 jr VOL  Miriam
 10:00  Jazz Ballet 6-9 jr.  Romy
 11:00  Modern 8-10 jr.  Romy
 Download onze app voor meer info over de lessen en informatie over onze docenten.
 Ga hiervoor naar de “App Store” voor de IOS versie en “Google Play Store” voor Android.